Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Po drugiej stronie „SITKA” – spotkanie z Joanną Matuszewską


NAwigacja Wydarzeń

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie z serii – Po drugiej stronie „SITKA”. Cykl ten poświęcony jest dziennikarzom Radia Gdańsk. 20 października 2016 o godz. 17.30 gościem będzie Joanna Matuszewska.

Te głosy są znane i słyszane codziennie podczas wiadomości, reportaży, czy programów Radia Gdańsk. Po drugiej stronie „sitka” jest znany dziennikarz, który chętnie spotka się ze słuchaczami. Opowie o swojej pracy i z pewnością, jak to w dziennikarskim zawodzie bywa, o różnych niespotykanych sytuacjach. Anegdot też nie zabraknie. Opowie, o tym co lubi czytać, za co lubi Gdańsk i co chciałby w nim zmienić.

Joanna Matuszewska  dziennikarka radiowa specjalizująca się w problematyce społecznej, głównie w tematyce związanej z ochroną… zdrowia, farmacją… i nauką…. Członkini ogólnopolskiego stowarzyszenia „Dziennikarze dla Zdrowia”, zrzeszającego dziennikarzy zajmujących się zawodowo problematyką… medyczną.
Od ponad 20-lat w mediach. Ma doświadczenie jako dziennikarz w polskich i zagranicznych stacjach radiowych.  Od 1991 roku reporterka w Radiu Gdańsk.
Zainteresowania: psychologia, medycyna, kryminologia, informatyka, szermierka, media.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
20/10/2016
Godzina:
15:30 - 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Filia Gdańska Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej
ul. Mariacka 42
Gdańsk, 80-833 Polska
+ Google Map