Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik i rekreacja nad zbiornikiem „Kiełpinek”


NAwigacja Wydarzeń

Gdańskie Melioracje oraz Miasto Gdańsk zapraszają na piknik rodzinny z okazji otwarcia zmodernizowanego zbiornika retencyjnego „Kiełpinek”. Impreza odbędzie się przy ul. Sąsiedzkiej w sobotę 12 września w godzinach od 11.00 do 18.00. 

Sobotni piknik to wiele atrakcji: wielkie chillowanie na leżakach z BrainWashem. Piniaty z Bałtyku, darmowa wata cukrowa, balonowe zwierzaki, malowanie twarzy, dmuchany zamek, malowanie kartonowych budowli, eksperymenty i pokazy chemiczne oraz piknik z Lechią, a w jego ramach zajęcia sportowe z Akademią Piłkarską Lechii Gdańsk. Dzieci i dorośli będą mogli popływać kajakiem po zbiorniku jak również wziąć udział w ćwiczeniach kettlebell. Fani tej dyscypliny sportu będą mogli zobaczyć pojedynek pomiędzy wicemistrzynią świata i mistrzem Polski. A dla tych, którzy jednak wolą spędzać czas mniej aktywnie przygotowano strefę gier planszowych, ZOO, ogromne memory oraz grę „Gdańsk nad wodą”.
W specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej sprzedawane będą kiełbaski za 2 zł razem z pieczywem i sosami. A tuż obok będzie można przekąsić coś w strefie trójmiejskich foodtrucków.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
12/09/2015
Godzina:
09:00 - 16:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Zbiornik retencyjny Kiełpinek
ul. Sąsiedzka
Gdańsk, 80-298 Polska
+ Google Map