Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierwsze Urodziny Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego


NAwigacja Wydarzeń

Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza 19 września od godz. 9.00 na wspólne świętowanie swoich Pierwszych Urodzin. W ramach tego wydarzenia możliwe będzie bezpłatne zwiedzanie Teatru.

Zwiedzający przekonają się jak wiele możliwości posiada ten nowoczesny teatr, zobaczą jaką drogę przebywają scenografie, jak pracują mechanizmy sceny i widowni, a także którędy wchodzą aktorzy. O wszystkim opowiedzą wykwalifikowani przewodnicy.
Podczas zwiedzania czekają też dodatkowe atrakcje. Żądni mocnych wrażeń będą mogli wziąć udział w grze terenowej „Uratuj VIP-a”. Uczestnicy przeniosą się w czasie i wylądują dokładnie rok wcześniej, na wielkiej gali otwarcia Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Tam czekać będą na nich pracownicy Biura Ochrony VIP-ów, którzy znaleźli tajemniczą walizkę w budynku. Gracz musi dowiedzieć się co jest w walizce, a tym samym umożliwić widzom powrót na salę. Zwycięzcy rozgrywki zostaną nagrodzeni. Liczba uczestników jest ograniczona.
Dodatkowo budynek GTS opanują performerzy, poddając go różnego rodzaju interpretacjom i testom. Pojawi się m.in.: Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego, czyli Patryk Zakrocki i Jacek Mazurkiewicz, którzy, zainspirowani różnymi przestrzeniami budynku, wypełnią go uzdrawiającą mocą dźwięku. Nie zabraknie też oczywiście urodzinowego poczęstunku oraz możliwości nabycia pamiątek. Wspólne świętowanie zakończy się o godzinie 21:00.

Więcej informacji pod linkiem.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Miejsce wydarzenia

Gdański Teatr Szekspirowski
Wojciecha Bogusławskiego 1
Gdańsk, 80-818
+ Google Map