Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nakręć się! Konkurs filmowy dla każdego


NAwigacja Wydarzeń

PROJEKTORNIA Gdański Archipelag Kultury zaprasza amatorów sztuki filmowej (bez limitu wieku) do udziału w ogólnopolskim konkursie „Nakręć się!”. Obrazy powinny dotyczyć pasji lub wydarzeń, które zainspirowały autorów do działania. W konkursie biorą udział zarówno filmy wykonane profesjonalnie, jak i te stworzone przy użyciu domowych technik.

To już siódma edycja konkursu. W ubiegłych latach napływało mnóstwo prac z całej Polski. Różnorodność tematyki nadsyłanych filmów jest ogromna. Prace z poprzednich lat dotyczyły podróżowania, tańca, sportu, poezji, czytelnictwa, gier komputerowych, a nawet rolnictwa.

Film nie powinien przekraczać 3 minut. Zgłoszenia nadsyłać można do 3 lutego 2017 roku na adres:
PROJEKTORNIA GAK ul. Dworska 29 a 80- 506 Gdańsk
lub na adres mailowy [email protected].

Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 600 złotych. Autorzy prac, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają nagrody rzeczowe. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane i nagrodzone w klubie PROJEKTORNIA GAK w Gdańsku Brzeźnie w piątek 10 lutego 2017 roku. Po rozstrzygnięciu konkursu najlepsze filmy zostaną zaprezentowane także w Plamie GAK oraz Domu Sztuki GAK.

Regulamin znajduje się na stronie GAK.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Początek:
23/12/2016 07:00
Koniec:
03/02/2017 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Projektornia GAK
Dworska 29A
Gdańsk, 80-506 Polska
+ Google Map