Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Marcin Wilga: Gdańsk z okresu międzywojennego


NAwigacja Wydarzeń

Borsuk, czyli Marcin Wilga tym razem pokaże nam Gdańsk z okresu międzywojennego: zobaczymy zdjęcia m.in. Oliwy zmontowane w filmik z muzyką z tamtych lat.

Marcin Wilga (Borsuk) jest autorem oraz współautorem ponad 450 artykułów o tematyce przyrodniczej, głównie dotyczących ekologii i ochrony grzybów makroskopijnym Pomorza Gdańskiego, z czego ponad 80 zostało opublikowanych w kilku naukowych periodykach.
Współpracuje z redakcją kwartalnika „Gawron”, wydawanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Pomorza. Jako autor oraz współautor opracował kilka książek poświęconych przyrodzie okolic Gdańska, m.in.: „Trójmiejski Park Krajobrazowy w czterech porach roku”, „Ścieżki przyrodniczo-dydaktyczne w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym” – tom 1 i 2, „Szlak Królewski w Lasach Oliwskich”, „Sopot -zielone miasto”, „Wędrówki przyrodnicze” – tom 1 i 2, „Wędrówki przyrodnicze po okolicach Gdańska”, „Cuda oliwskiej przyrody”. Od 2013 r. działa w Pomorskiej Komisji Ochrony Przyrody Pomorskiego Porozumienia PTTK jako instruktor ochrony przyrody z ramienia Rady Głównej PTTK w Warszawie.

zapisy: [email protected]
Projekt „Prowadzenie Kluby Młodego Wrzeszczaka w latach 2019-2020” dofinansowało Miasto Gdańsk

Szczegóły

Data:
30/01/2020
Godzina:
16:00 - 17:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

Klub Młodego Wrzeszczaka

Miejsce wydarzenia

Klub Młodego Wrzeszczaka ul. Wajdeloty 14/2, Gdańsk