Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Imieniny Oliwii i spacer „Leniwie po Oliwie”


NAwigacja Wydarzeń

Olivia Business Centre zaprasza, 12 czerwca 2016, na spacer z licencjonowanym przewodnikiem Arkadiuszem Zygmuntem – „Leniwie po Oliwie”. Wędrówka wpisuje się w program wydarzenia „Imieniny Oliwii”. Udział bezpłatny.

„Imieniny Oliwii” to rodzinne świętowanie imienin patronki dzielnicy Oliwy – św. Oliwii, zainicjowane przez Olivia Business Centre. Wydarzenie odbędzie się w Archikatedrze Oliwskiej i na Placu przed Katedrą we współpracy z Parafią Archikatedry w Oliwie oraz X edycją Pomorskiego Święta Produktu Tradycyjnego, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Trzy spacery „Leniwie po Oliwie” (wszystkie będą wiodły tą samą trasą), prowadzone przez Arkadiusza Zygmunta, będą się rozpoczynały 12 czerwca o godz. 15:00, 16:15 oraz 17:30 na placu przed wejściem do Katedry Oliwskiej. Cicerone zaprosi gości na Stary Rynek Oliwski, pod kościołem parafialnym Matki Bożej Królowej Korony Polskiej przy ulicy Polanki 131 opowie gdzie się podziali oliwscy cystersi, poprowadzi grupę ulicą Polanki, aby na zakończenie pokazać nowoczesne oblicze Oliwy.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
12/06/2016
Godzina:
13:00 - 16:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Katedra Oliwska
Biskupa Edmunda Nowickiego 5
Gdańsk, 80-811 Polska
+ Google Map