Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Dziecka z GOT. Spacer śladami gdańskich lwów


NAwigacja Wydarzeń

Kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać tylko jeden dzień? Gdańska Organizacja Turystyczna przedłuża świętowanie! Dzieciaki – zabawa z Gdańskiem w tle czeka na Was! RELACJA z wydarzenia.

Kiedy w niedzielę 11 czerwca wybije południe, wyruszymy spod Bramy Wyżynnej w poszukiwaniu lwów, które będą nas obserwować wzdłuż całej Drogi Królewskiej. Wspólnie będziemy szukać lwów wesołków i smutasów, uśmiechniętych i groźnych, leniwych i aktywnych, zatroskanych i pogodnych, a na naszej drodze staną nawet… ludożercy. Chwilami może być naprawdę groźnie, więc obecność rodziców/opiekunów będzie niezbędna. Dla ukojenia nerwów, po godzinnym spacerze, w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29, czekać na nas będzie bardzo pogodny Lew Hewelion oraz… słodki poczęstunek ufundowany przez ZPC Bałtyk. Jak ja uwielbiam czekoladę! Czy Wy też?
Ach, bym zapomniała – na spacer zaprasza Was GOT i ja – Ewa Kowalska, mama czwórki dzieci i babcia trojga wnucząt:) Przyjdziecie?

Zapraszamy do zapisów: [email protected]nr tel. 58 301 43 55 do piątku, 9 czerwca, do godz. 15:00.
Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! 

Ale uwaga! Spacer to nie wszystko – na wszystkich chętnych, tym razem bez zapisów czekają: Magda Beneda i Maciej Kosycarz.

Gdańska artystka Magda Beneda przygotowała kolorowanki z najbardziej znanymi i lubianymi gdańskimi widokami. Każde dziecko, które w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej pokoloruje jeden obrazek i uda się do Galerii Sztuk Różnych (ul. Ogarna 101), otrzyma drobny upominek. Przygotował go gdański fotograf Maciej Kosycarz, jeden z gospodarzy Galerii. Najlepsze prace w oczach pani Magdy Benedy, zostaną nagrodzone jej pięknymi kubkami. Pod uwagę będzie brane przede wszystkim zaangażowanie i staranne wykonanie małych artystów. Zapowiada się ciekawa i słodka niedziela!

Do zobaczenia w niedzielę!

Szczegóły

Data:
11/06/2017
Godzina:
10:00 - 12:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Gdańska Organizacja Turystyczna

Miejsce wydarzenia

Brama Wyżynna
Wały Jagiellońskie 2a
Gdańsk, 80-887 Polska
+ Google Map