Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Zagadki Opery Leśnej” – gra terenowa


NAwigacja Wydarzeń

Bałtycka Agencja Artystyczna BART zaprasza wszystkich chętnych do udziału w grze „Zagadki Opery Leśnej”. Jest to propozycja aktywnej formy spędzenia czasu wolnego dla rodzin z dziećmi, młodzieży i turystów przebywających w Sopocie w okresie wakacji.

„Zagadki Opery Leśnej” to gra terenowa przygotowana w oparciu o historię muzyki i teatru, nierozerwalnie związaną z ponad stuletnim, jednym z najpiękniejszych obiektów amfiteatralnych w Europie, w połączeniu z elementami zabawy polegającej na uważnym słuchaniu, współpracy w grupie, rozwiązywaniu zagadek i rebusów oraz – zgodnie ze scenariuszem – dążeniu do odkrycia tajemnic jakie kryje w sobie historia miejsca.
Na uczestników gry przy bramie wejściowej do obiektu będą czekali, ustylizowani na modę początku XX wieku, animatorzy, którzy podzielą ich na grupy, wyposażą w niezbędne narzędzia (instrukcje, mapy, kompasy) a swą opowieścią wprowadzą do innego świata – pełnego muzyki i teatru.

Zabawa, przygotowana w oparciu o historię leśnego amfiteatru w połączeniu z elementami gry terenowej, to atrakcyjna forma zwiedzania obiektu będącego ikoną nadmorskiego kurortu i poznania historii Opery Leśnej oraz wydarzeń artystycznych realizowanych w jej przestrzeni.

Terminy, w których odbędą się gry:  28.08 niedziela. Start o godz. 16.00 przy Operze Leśnej.
Czas trwania: 3 h (w tym: 1,5 h zabawy + 1,5 h oprowadzanie, oglądanie filmu).
Bilet wstępu: 14 – normalny; 10 – ulgowy.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
28/08/2016
Godzina:
14:00 - 17:00
Koszt:
zł14
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Opera Leśna
Stanisława Moniuszki 12
Sopot, 81-829 Polska
+ Google Map