Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację ALMANAK 2016 – Orunia Górna (Chełm)


NAwigacja Wydarzeń

Rada Dzielnicy Chełm wraz z Bractwem Przygody ALMANAK – Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, zapraszają wszystkich mieszkańców dzielnicy oraz miasta na imprezę w ramach „Trójmiejskich Gier Parkowych na Orientację”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 30 października 2016r. od godz. 9:30.

Start zaplanowano na Oruni Górnej za parkingiem Dywizji Wołyńskiej 1 przy skrzyżowaniu ul. Platynowej z ulicami Dywizji Wołyńskiej i Krzemowej.

Uczestnik na starcie otrzymuję mapę terenu, na której kółkami zaznaczone są tzw. punkty kontrolne (PK). Trasę należy pokonywać w wyznaczonej kolejności. Na każdym PK znajduje się biało-czerwony „lampion” i specjalny perforator (dziurkacz). Obecność na PK trzeba potwierdzić na karcie startowej za pomocą perforatora. Każdy lampion na PK ma swój unikalny, dwucyfrowy numer. Wszystkie numery wraz z przypisaniem ich do poszczególnych PK znajdują się na opisie mapy, dzięki czemu uczestnik za każdym razem może zweryfikować, czy dotarł do właściwego PK.
Ważne jest też to, że nie trzeba biegać – cały dystans można pokonać marszem, dlatego zachęca się do udziału również dzieci i całe rodziny.

Program imprezy:
– 9:30-13:00 praca biura zawodów. Nie trzeba przychodzić na 9:30, można być o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu.
– 10:00 – 13:00 start z interwałami czasowymi. Minuty startowe przydzielane będą w sekretariacie zgodnie z kolejnością rejestracji uczestników na starcie.
– 14:30 godzina zamknięcia mety.
– 14:30-15:30 planowane zbieranie punktów.

Zgłoszenia, opłaty i inne szczegóły na stronie  Bractwa Przygody ALMANAK

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
30/10/2016
Godzina:
08:30 - 14:30
Koszt:
zł15
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Dywizji Wołyńskiej 1
ul. Dywizji Wołyńskiej 1
Gdańsk, 80-041 Polska
+ Google Map