Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie Prezydenta Miasta Gdańska z mieszkańcami dzielnicy Śródmieście


NAwigacja Wydarzeń

Miasto Gdańsk zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. W marcu prezydent się spotka z mieszkańcami Śródmieścia.

Warsztat z mieszkańcami Śródmieścia rozpoczął nową formułę organizacyjną cyklu spotkań Prezydenta Miasta Gdańska z mieszkańcami gdańskich dzielnic pn.”Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”.  Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 marca w Śródmieściu.

Nowa formuła to efekt zapowiadanych podczas  kampanii prezydenckiej zmian w kontaktach z mieszkańcami i jeszcze większej otwartości na głos gdańszczan. W poprzednich edycjach spotkań prezydent Gdańska przedstawiał mieszkańcom danej dzielnicy prezentację na temat Miasta i konkretnej dzielnicy, a następnie udzielał odpowiedzi na zadane pytania. Więcej o zmianach w formule spotkań na stronie www.gdansk.pl.

Spotkanie Prezydenta Miasta Gdańska z mieszkańcami dzielnicy Śródmieście odbędzie się 16 marca 2015 r. w Zespole Szkół Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52 o godz. 17:00. Od godz. 16:00 działać będą punkty informacyjne jednostek miejskich i organizacji pozarządowych

Szczegóły

Data:
16/03/2015
Godzina:
16:00 - 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
Podwale Staromiejskie 51/52
Gdańsk, 80-845 Polska
+ Google Map