Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacery po stoczni z Metropolitanką


NAwigacja Wydarzeń

W drugiej połowie czerwca startują spacery po Stoczni Gdańskiej Szlakami Kobiet! Wydarzenia przeznaczone są dla osób dorosłych.

Na czym polegała praca suwnicowej? Jaką rolę odgrywały kobiety w strajkach? Czy bycie robotnicą było powodem do dumy? Jak wyglądało wsparcie socjalne osób pracujących w Stoczni i życie kulturalne zakładu? IKM zaprasza na spacery w ramach projektu Metropolitanka, które pokazują Stocznię Gdańską oczami suwnicowych, inżynierek, sprzątaczek i pracownic administracyjnych.

W tym roku na spacery obowiązują zapisy, a liczba osób jest ograniczona, w związku z dotrzymywaniem reżimu sanitarnego. Zapisy dostępne na https://ikm.gda.pl/zapisy/ ?

UWAGA! Każdy spacer ma ograniczoną liczbę osób, wraz z potwierdzeniem udziału w spacerze otrzymasz informację o miejscu jego startu.

Spacery herstoryczne Metropolitanki w czerwcu:
Niedziela, 21 czerwca o godz. 16.00
Niedziela, 28 czerwca o godz. 16.00

W lipcu:
niedziele o godz. 16.00
środy o godz. 18.00
piątki o godz. 18.00

W sierpniu i wrześniu:
niedziele o godz. 16.00
środy o godz. 17.00
piątki o godz. 17.00

Ważna informacja! Spacery odbywają się w tym roku w sposób szczególny, w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego. Liczba osób na spacerach jest ograniczona. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki są zobowiązani do przestrzegania regulaminu spacerów, który akceptują przy zapisach: m.in. noszenia maseczek i zachowywania dystansu społecznego.

Szczegóły

Data:
28/06/2020
Godzina:
14:00 - 15:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Organizator

Instytut Kultury Miejskiej i Metropolitanka

Miejsce wydarzenia

tereny postoczniowe