Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacer po Gdańsku z dobroczynnością w tle


NAwigacja Wydarzeń

Zapraszamy Państwa na iBedekerowy spacer, powiązany z pomocą dla poszkodowanych rodzin z Borów Tucholskich.

Spacer poprowadzi Cicerone Ewa Jaroszyńska, która zaprasza na wędrówkę tymi słowy:

Czynienie dobra od zawsze było ważną częścią życia Gdańszczan. A że adwentowy czas to okres obdarowywania się, podsumowań i planów na następny rok, to w czasie grudniowej wędrówki przyjrzymy się stuleciom gdańskiej dobroczynności. Spacer dedykowany jest wszystkim Gdańszczanom i nie-Gdańszczanom, niosącym pomoc ludziom, którym sierpniowy huragan zniszczył ich domy i gospodarstwa.

 

Szanowni Państwo,

Nasz iBedekerowy spacer śladami DOBROCZYNNOŚCI odbędzie się trzy dni przed tradycyjnymi Mikołajkami. Jeśli zechcą Państwo sprawić radość pokrzywdzonym rodzinom z Borów Tucholskich, to zapraszamy do wspólnej akcji pomocowej. Tubka pasty do zębów, mydło, szampon, proszek do prania, płyn do mycia naczyń czy inne środki czystości mogą się stać ogromną radością poszkodowanych. Trudno uwierzyć? Niestety tak właśnie jest… Tubka pasty, mydło, szampon – dla nas to takie zwyczajne, prawda?

Spacer rozpoczynamy 3 grudnia o godz. 13 na Placu Obrońców Poczty Polskiej. Jeśli przyjdą Państwo na spacer z tubką pasty do zębów, mydłem, szamponem… z przyjemnością przekażemy je potrzebującym. Paczuszki ze słodyczami dla najmłodszych też będą bardzo na czasie:) Eh, liczę na Państwa pomoc… Wesprzyjmy proszę działania Ewy i Andrzeja, oni naprawdę dają z siebie wszystko. 

Do zobaczenia – Ewa Kowalska

Proszę się nie martwić, nie będą Państwo musieli dźwigać tych tubek:) O 12:45 gdzieś w okolicy placu zaparkuję samochód z całkiem sporym bagażnikiem:) 

Szczegóły

Data:
03/12/2017
Godzina:
12:00 - 14:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

iBedeker
Witryna internetowa:
http://ibedeker.pl/

Miejsce wydarzenia

Plac Obrońców Poczty Polskiej