Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spacer dla dzieci. Śladami gdańskich lwów


NAwigacja Wydarzeń

W imieniu Gdańskiej Organizacji Turystycznej, edukatora w projekcie Młody Przewodnik/Młoda Przewodniczka po Gdańsku – Wojtka Krakusa i swoim (Ewa Kowalska) – zapraszam dzieci w wieku 5-9 lat na rodzinny spacer po Gdańsku śladami lwów.

W sobotę, 27 października zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi w wieku 5-9 lat na dwie wędrówki, które rozpoczną się o godz. 11:00 i 12:30.
Uwaga! Podczas spaceru, wszyscy uczestnicy (także dorośli opiekunowie!) będą skakać, ryczeć, drapać i robić dziwne miny.

Zapraszamy na spacery rodzinne, czyli rodziców i opiekunów z dziećmi. Wspólnie będziemy wędrowali uliczkami Gdańska w poszukiwaniu lwów – tych wesołych, smutnych, złych i „uśmiechniętych”. Mamy nadzieję, że dzieci będą się dobrze bawić, a i Państwu nie pozwolimy się nudzić:)

Bardzo ważne – jeśli z nieba będzie się lała woda, a wiatr nie pozwoli lwom ustać na czterech łapach, to zwierzęta się poukrywają – wówczas spacer będziemy musieli przełożyć. Wędrówki (dwie w ciągu dnia) odbędą się na zapisy, więc będziemy z Państwem w kontakcie.

Udział w spacerze jest bezpłatny, natomiast liczba uczestników ograniczona! Zapisz się już dziś !

Zapraszamy – ZAPISY

Szczegóły

Data:
27/10/2018
Godzina:
09:00 - 10:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Organizator

Gdańska Organizacja Turystyczna, iBedeker

Miejsce wydarzenia

Brama Wyżynna, ul. Wały Jagiellońskie 2A