Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

OPEN HOUSE GDAŃSK 2020 – Nowy Port


NAwigacja Wydarzeń

Otwórz się na Gdańsk!
OPEN HOUSE GDAŃSK 4. EDYCJA
17-18 października 2020, Gdańsk – Nowy Port
Czwarta edycja Open House Gdańsk zaprowadzi nas do dzielnicy o strukturze równie fascynującej, co niejednorodnej. W weekend 17-18 października 2020 roku zakrzykniemy: OH! Nowy Port!, wspólnie odkrywając architektoniczną złożoność dzielnicy i jej zaskakujące oblicza.
Open House Gdańsk jest częścią międzynarodowego festiwalu Open House Worldwide (www.openhouseworldwide.org). Pierwsza edycja festiwalu OH odbyła się w Londynie w 1992 roku. Aktualnie OH gości w ponad 40 miastach na świecie: Nowy Jork, Dublin, Helsinki, Barcelona, Melbourne, Rzym, Ateny. W 2015 do drużyny miast Open House dołączyła siostrzana Gdynia.
Open House to dwa dni, kiedy otwierane są wybrane przestrzenie publiczne oraz mieszkania prywatne. Festiwal przyciąga rzesze widzów i cieszy się ogromną popularnością na świecie.
Niezwykłość Open House polega również na udziale architektów, projektantów i właścicieli obiektów. To nie tylko budynki o wartości historycznej, ciekawe wnętrza mieszkań prywatnych, ale także, a może przede wszystkim, nowe projekty architektoniczne i urbanistyczne.
Festiwal dofinansowany jest ze środków

Miasto Gdańsk

Mecenasem Festiwalu jest trójmiejski deweloper Invest Komfort

Szczegóły

Początek:
16/09/2020
Koniec:
18/09/2020
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Organizator

Open House Gdańsk

Miejsce wydarzenia

Dzielnica Nowy Port, Gdańsk