Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„NATURALNIE DLA WODY” – OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA WODY Z GIWK


NAwigacja Wydarzeń

Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. po raz kolejny zaprasza mieszkańców Gdańska do wspólnych obchodów Światowego Dnia Wody. To święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 1992 r., obchodzone jest 22 marca w celu uświadomienia, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów. Co roku akcji towarzyszy inne przesłanie i inne hasło.

Tegoroczne hasło Światowego Dnia Wody „NATURE FOR WATER”, które na potrzeby obchodów przygotowywanych miejską Spółkę GIWK przyjęło nazwę „NATURALNIE DLA WODY”, to zwrócenie uwagi na NATURĘ, bo to ona podsuwa najlepsze rozwiązania, które pomagają dbać o siebie i otoczenie.

W ramach tegorocznych obchodów, Miasto i Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców na happening, który odbędzie się 22 marca w godz. od 9.00-11.00  przy ul. Karmelickiej (nieopodal Cinema City Krewetka). Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie i o jakość wody w środowisku naturalnym, przetestować buraczany błyszczyk do ust i wykonać pamiątkowe zdjęcia w wyjątkowej scenerii. Fotki, które również będzie można zrobić sobie przy wykorzystaniu specjalnie przygotowanej aplikacji na urządzenia mobilne, będą mogły wziąć udział w konkursie fotograficznym.

 

Szczegóły

Data:
22/03/2018
Godzina:
08:00 - 10:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Organizator

Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna

Miejsce wydarzenia

ul.Karmelicka(nieopodal Cinema City Krewetka)