Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Miejska Gra Terenowa DOMINIK 2016


NAwigacja Wydarzeń

Miasto Gdańsk oraz Bractwo Przygody Almanak zapraszają na Miejską Grę Terenową DOMINIK, która rozpocznie się 10 lipca 2016 o godz. 10:00 na Głównym Mieście. Start zaplanowano koło sklepu harcerskiego Dziupla, ul. Za Murami 2-10.

Miejska Gra Terenowa DOMINIK w formie marszu lub biegu na orientację to impreza rekreacyjno-sportowa, która ma na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu, poznawanie ciekawych miejsc na Głównym Mieście w Gdańsku, wspólną zabawę na świeżym powietrzu oraz promowanie zawodów z mapą.
Uczestnik na starcie otrzymuję mapę terenu, na której kółkami zaznaczone są tzw. punkty kontrolne (PK). Trasę należy pokonywać w wyznaczonej kolejności. Na każdym PK uczestnik musi dopasować zdjęcie do niego przypisane i odpowiedzieć na zadane pytanie związane z obiektem, przy którym się znajduje.

Program imprezy:
10:00-13:00 praca biura zawodów. Nie trzeba przychodzić na 10:00, można być o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu.
10:00 – 13:30 start z interwałami czasowymi. Minuty startowe przydzielane będą w sekretariacie zgodnie z kolejnością rejestracji uczestników na starcie.
15:00 godzina zamknięcia mety.

Każdy z uczestników otrzyma poczęstunek, pamiątkowy medal, 1 pkt. do Turystycznej Odznaki Imprez na Orientację a najmłodsi wezmą udział w losowaniu nagród.

Zgłoszenia, opłaty i inne szczegóły na stronie Gier Terenowych.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
10/07/2016
Godzina:
08:00 - 13:00
Koszt:
zł15
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Sklep harcerski Dziupla
ul. Za Murami 2
Gdańsk, 80-823 Polska
+ Google Map