Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja „Nowe Trendy w Turystyce w 2015”


NAwigacja Wydarzeń

Gdańsk podąża za nowymi trendami w turystyce. 

Pracując w branży turystycznej na co dzień staramy się odpowiadać na pytania: Jak zwiększyć atrakcyjność turystyczną? Jak z sukcesem tworzyć lokalne i regionalne produkty turystyczne? Czy turystyka medyczna jest lekiem na sezonowość oferty turystycznej Pomorza? Czy wystarczająco doceniamy siłę networkingu? Abyśmy nie zostali z tymi i wieloma innymi pytaniami sami, postaramy się wspólnie wypracować odpowiedzi podczas 6. już edycji Konferencji „Nowe Trendy w Turystyce” – najważniejszego na Pomorzu spotkania dla branży turystycznej i okołoturystycznej, organizowanego przez Gdańską Organizację Turystyczną i Partnerów.

Tym razem spotkamy się w nowej siedzibie Europejskiego Centrum Solidarności – miejscu szczególnym na społecznej, kulturalnej, ale też turystycznej mapie Gdańska. W nowoczesnych przestrzeniach ECS spotkamy się w szerokim gronie złożonym z przedstawicieli samorządu, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, hoteli, biur podróży, przewodników, obiektów konferencyjnych, agencji eventowych i innych. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. z Gdańska, Poznania, Warszawy czy Krakowa oraz z zagranicznymi prelegentami – Royem Sheppardem oraz Gerritem Heijkoopem, podsumujemy rok 2014 w turystyce. Jednocześnie, wskażemy najważniejsze trendy, które będą decydowały o kształcie branży nie tylko w tym roku ale i w następnych latach.

Konferencji będzie towarzyszył konkurs „Tourism Trends Awards. Gdańsk 2015” będący kontynuacją konkursu na „Gdański Produkt Turystyczny”. W tym roku nagrodzimy najciekawsze przykłady stron internetowych i blogów oraz kampanii marketingowych promujących Gdańsk i Pomorze jako destynację turystyczną. W kategorii „Odpowiedź na trend turystyczny” wyróżnimy z kolei rozwiązania skierowane do turystów medycznych, którzy coraz chętniej odwiedzają Gdańsk i region.

Już dziś zapraszam do REJESTRACJI i udziału w Konferencji „Nowe Trendy w Turystyce” (udział bezpłatny).
Do zobaczenia we wtorek, 31 marca w Europejskim Centrum Solidarności.

Pozdrawiam,
Łukasz Wysocki / Prezes Zarządu
w imieniu Zespołu Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Szczegóły

Data:
31/03/2015
Godzina:
06:30 - 14:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Europejskie Centrum Solidarności
pl. Solidarności 1
Gdańsk, 80-863 Polska
+ Google Map