Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gdańsk. Weekend z książką


NAwigacja Wydarzeń

W dniach 26 – 27 września od godz. 11.00 Fundacja Gdańska oraz Miasto Gdańsk serdecznie zapraszają na Długi Targ i Zielony Most, gdzie czekać będzie moc atrakcji związanych z książkami i czytaniem.

W programie przewidziane zostały m.in. gry i zabawy dla najmłodszych, kiermasz książek oraz spotkania z gdańskimi autorami. Wśród nazwisk znajdują się takie znakomitości, jak: Waldemar Nocny, Emma Popik, czy Barbara Piórkowska. Każdy chętny będzie mógł również odczytać fragment ulubionej książki w specjalnie przygotowanej „Zaczytanej Altanie” lub odtworzyć sobie fragmenty audiobooków w strefie „Silent Book”. Zaplanowane są również warsztaty literackie dla dzieci, gra miejska oraz po raz pierwszy w Gdańsku – Próba Ustanowienia Rekordu Polski w czytaniu na głos fragmentu dzieła Güntera Grassa pt. „Blaszany bębenek”.
W ramach wydarzenia portal iBedeker organizuje także spacery „Śladami książek”, które odbędą się w ciągu tych dwóch dni w godzinach: 11.00, 12.15 oraz 13.30. Tegorocznym przewodnikiem będzie Aleksander Masłowski.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Miejsce wydarzenia

Długi Targ
Długi Targ
Gdańsk, 80-828 Polska
+ Google Map