Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego


NAwigacja Wydarzeń

Międzynarodowe Targi Gdańskie zapraszają do udziału w Festiwalu Turystyki i Czasu Wolnego, który odbędzie sie w dniach 11-12.04.2015 r w AmberExpo w Gdańsku:

– Podczas FESTIWALU czyli szeregu imprez w jednym miejscu i czasie zaprezentujemy mieszkańcom Trójmiasta i regionu jak największą ilość pomysłów na spędzenie wolnego czasu i to nie tylko podczas wakacji ale również podczas weekendu czy wolnego popołudnia.

– SEKTORY: m in.Turystyka i czas wolny w mieście i regionie, PODRÓŻE – Polska i Świat,

– Na FESTIWALU prezentacja i promocja różnorodnych pomysłów i ofert spędzania czasu wolnego, od tradycyjnych podróży krajowych i zagranicznych – po kompleksowy przewodnik po wszelkich atrakcjach – turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, sportowych, rekreacyjnych – słowem wszystkiego co jest pomysłem i propozycją na ciekawe spędzenie czasu wolnego.

– Po raz pierwszy BIKE FESTIWAL – impreza dla miłośników rowerów a także Salony: kajakowy – Kajak Expo i sportowy – Activity Expo.

–  BALTIC GAMES – największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce. W programie zawody deskorolkowe i BMX-owe oraz mnóstwo atrakcji dla miłośników sportów ekstremalnych, jak skatepark dla widzów, skim-board, minirampy itp., konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach.

Publikacja informacji: Joanna Kruszewska

Szczegóły

Początek:
10/04/2015
Koniec:
12/04/2015
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Amber Expo
Żaglowa 11
Gdańsk, 80-560 Polska
+ Google Map