Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dolne Miasto odchodzące – wykład


NAwigacja Wydarzeń

Opowiadacze Historii Dolnego Miasta w Gdańsku mają przyjemność zaprosić wszystkie osoby interesujące się fotografią, a szczególnie fotografią Dolnego Miasta, na drugie spotkanie z cyklu „Profesjonalnego fotoreportera i dziennikarza przy tym nie było”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 12 maja 2016 r. o godzinie 17:30 w CSW Łaźnia na ulicy Jaskółczej 1.

Na drugie spotkanie zaproszono gości z Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami z sesji zdjęciowych zrobionych na Dolnym Mieście w pierwszej dekadzie XXI wieku oraz zaprezentują swoje prace ze wspomnianych miejsc. Niektórych zarejestrowanych wówczas na zdjęciach budynków nie ma już w tej chwili na mapie Dolnego Miasta.

Wykład odbędzie się w ramach projektu „Rewitalizacja społeczna dzielnicy Dolne Miasto, Dolny Wrzeszcz, Letnica i Nowy Port w Gdańsku” współfinansowanego przez Gminę Miasta Gdańska (Referat Rewitalizacji Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Gdańsku).
Projekt ten, który wystartował w połowie kwietnia, potrwa do połowy grudnia 2016 roku i zakończy się wystawą unikatowych zdjęć z Dolnego Miasta.

Informację opublikowała: Karolina Łycuś

Szczegóły

Data:
12/05/2016
Godzina:
15:30 - 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
ul. Jaskółcza 1
Gdańsk, 80-767 Polska
+ Google Map