Opowiadacze Historii zapraszają na kolejne spotkanie – tym razem tytuł tego wodnego odcinka brzmi „Opowiadacze na kajakach”.

MotławaKomunikat prasowy:

Zgodnie z planem, w ciągu mniej więcej dwóch godzin, płynąc kajakami będziemy obserwować Dolne Miasto z poziomu tafli wody. Jego linię brzegową, wodną florę i faunę, umocnienia terenu, przechodniów na mostach machających do nas z sympatią i nadwodne budowle. Będą wspomnienia dotyczące łowienia ryb, skakania do wody, jeżdżenia na łyżwach i wyławiania skarbów z dna Motławy.

Koszt dwugodzinnej eskapady to 35 PLN za dwuosobowy kajak. Prosimy o obowiązkowe zapisywanie się na wycieczkę na naszym profilu FB lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – [email protected]. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa w środę 4 września 2013 r. o godzinie 24:00. Liczba kajaków ograniczona, zatem liczy się kolejność zgłoszeń.

Prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości, coś na przebranie i dobry humor. A jeżeli ktoś przyniesie ze sobą stare zdjęcia Dolnego Miasta – czeka na niego miła niespodzianka.

Uwaga – osoby niepełnoletnie będą mogły pływać wyłącznie pod opieką dorosłych.

Tytuł: Opowiadacze Historii – Opowiadacze na kajakach
Lokalizacja: Zbiórka na przystani i wypożyczalni kajaków „Żabi Kruk”, ul. Żabi Kruk 15, Gdańsk
Godzina rozpoczęcia: 10:30
Data: 2013-09-07