Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zapuść żurawia na stocznię już 1 i 2 sierpnia!


NAwigacja Wydarzeń

Pyszny street food, atrakcje wodne, warsztaty, gra terenowa, konkursy, strefa dla dziecka, strefa chilloutu i wiele więcej! Nowe wydarzenie w nowo powstałej przestrzeni zlokalizowanej w sercu industrialnej Stoczni Cesarskiej w Gdańsku.

Lato, woda, muzyka, dobre jedzenie, zimne napoje i mnóstwo atrakcji. Czego można chcieć więcej? Wpadajcie 1 i 2 sierpnia do Doku Cesarskiego. Czeka na Was mnóstwo pozytywnej energii.

Co będziecie mogli zjeść? Foodtruckowi mistrzowie kuchni zaserwują specjały rodem z Meksyku, Węgier, Korei, USA i innych zakątków świata. Nie zabraknie dań na słodko i wytrawnych, ostro i łagodnie, klasyków street foodu i oryginalnych autorskich kompozycji. W menu wielu wystawców pojawią się dania wegetariańskie. Każdy brzuszek będzie zadowolony!

A co po lub przed pysznym jedzeniem? Dla starszych i młodszych rejsy motorówką lub przejażdżka siedmioosobowym rowerem. Najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji w strefie dla dziecka. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się na trampolinach, zanurkować w basenach z kolorowymi piłeczkami, poskakać na bajkowych dmuchawcach, puszczać wielkie bańki mydlane czy wykazać malarskie umiejętności w strefie kreatywnej. Spragnionych chilloutu ucieszy strefa z leżaczkami i muzyką, a tych, którzy potrafią dużo zjeść z pewnością zainteresują zawody w jedzeniu na czas. Konkursy, gry, zabawy i dużo letniej energii!

Organizatorzy zadbają o to, aby było bezpiecznie.

Zapuść żurawia na stocznię i sprawdź co na Ciebie czeka już 1 i 2 sierpnia. Zapraszamy do Doku Cesarskiego. W sobotę wydarzenie trwa od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

 

Więcej informacji oraz smaczne konkursy znajdziecie na stronie wydarzenia: facebook.com/events/1593035017527923.

 

Współorganizatorzy:

Dok Cesarski

Przystań Cesarska

 

Partner:

Joy Event

Jey Jey

Partnerzy medialni:

Trójmiasto.pl

Gdańsk.pl
Visit Gdańsk

 

Partnerzy kulinarni:

Najedzone

Dusiowa Kuchnia

Szczegóły

Początek:
01/08/2020 10:00
Koniec:
02/08/2020 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

Festiwal Smaków FOOD Trucków, Dok Cesarski i Przystań Cesarska

Miejsce wydarzenia

dawna Stocznia Cesarska, Gdańsk