Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Selfie z Żurawiem|Chodźmy zwiedzać|Rodzinne spacery z przewodnikami


NAwigacja Wydarzeń

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na bezpłatne spacery.

Ferie to idealny czas na odkrywanie różnych tajemnic i ciekawych zakamarków, a tych w Gdańsku nie brakuje.
Dlatego przygotowaliśmy ofertę skierowaną do mieszkańców regionu, jak i turystów, którzy zimowe ferie spędzać będą nad Bałtykiem. Między 19 stycznia a 24 lutego zorganizowanych zostanie aż 10 tematycznych spotkań, dedykowanych rodzinom z dziećmi. Będą rozpoczynać się godzinnym spacerem po mieście z przewodnikiem, a kończyć wizytą w jednym z gdańskich obiektów turystycznych.
Akcja „Chodźmy na spacer” jest częścią szerszej kampanii promocyjnej regionu pomorskiego zachęcającej do spędzania ferii zimowych właśnie na Pomorzu.
Szczegółowy terminarz spacerów znajduje się na stronie https://naspacer.pomorskie.travel/, na której dostępny jest także formularz rejestracyjny.

Żuraw to bezsprzecznie jeden z symboli Gdańska. Jest nim od wielu lat, co widać między innymi na najstarszych pocztówkach wysłanych z naszego miasta. Na czym polega jego fenomen? Czy zdjęcie z Żurawiem jest ważniejsze od zdjęcia z Neptunem? Przekonajcie się sami! Wybierzcie się z nami na spacer, podczas którego poznacie historię Żurawia i, kto wie, może nawet dodacie do swojej kolekcji nowe zdjęcie?

Szczegóły

Data:
13/02/2019
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Miejsce wydarzenia

Zbiórka w Bramie Wyżynnej (ul. Wały Jagiellońskie 2a). Trasa spaceru prowadzi do Budynku Żurawia (ul. Szeroka 67)