Meritum Bank, iBedeker i przewodniczka Ewa Czerwińska zapraszają na spacer wzdłuż ul. Monte Cassino w Sopocie. Udział w wędrówce jest bezpłatny;)

Sopot

Fot. Brygida Susko

Szanowni Państwo, od niemal dwóch lat wspólnie wędrujemy po Gdańsku, ale czyż naszą małą ojczyzną nie jest tzw. Trójmiasto? Dla większości na pewno tak, dlatego proponujemy nową przygodę… Zapraszamy na spacer po Sopocie, podczas którego o kurorcie będzie opowiadała licencjonowana przewodniczka miejska Ewa Czerwińska.

 

Ewa Czerwińska – profil na iBedekerze

 

Zasady się nie zmieniają – jeżeli tego dnia będzie oberwanie chmury, lub miasto nawiedzi huragan – spacer odwołujemy (w takim wypadku informacja pojawi się na stronie głównej o godzinie 11). Proszę też zabrać wizytówki/karteczki z imieniem nazwiskiem i adresem emailowym (email dotyczy tych osób, które nie otrzymują zaproszeń drogą elektroniczną), ponieważ będą losowane nagrody. Jakie? Jeszcze nie wiem, czekam na odzew fundatorów:)

A Gdynia? I na nią przyjdzie czas. Licencjonowana przewodniczka Anna Perz jest gotowa;)

Tytuł: iBedekerowy spacer wzdłuż ul. Monte Cassino w Sopocie
Lokalizacja: plac przed kościołem św. Jerzegoul. Monte Cassino, Sopot
Godzina rozpoczęcia: 13:00
Data: 2013-05-12
Godzina zakończenia: 14:30

Przy okazji bardzo Państwa przepraszam za zamieszanie związane z datami 7 i 14 kwietnia, które wcześniej zasygnalizowałam. Przez moje niedopatrzenie również spacer 14 kwietnia muszę odwołać, ponieważ tego dnia odbywają sie Gdańskie Targi Turystyczne, na których moja i Aleksandra Masłowskiego obecność jest konieczna;)

Meritum Bank