Zapraszam na darmowy spacer z przewodnikiem. Szlakiem średniowiecznych fortyfikacji oprowadzi Czytelników iBedekera licencjonowany przewodnik miejski Aleksander Masłowski.

Pozostałości średniowiecznych fortyfikacji Gdańska

O tym, że Gdańsk, Sopot i Gdynia mają wiele tajemnic, nikogo nie trzeba przekonywać. Zapraszam Państwa do wspólnego ich odkrywania, w czym będą pomagać mistrzowie gdańskiego przewodnictwa – Marek Chomicki i Aleksander Masłowski.
Spacery będą się odbywały w niedziele, a ich częstość będzie zależała od… hojności sponsorów. Będą to więc wycieczki – od przypadku do przypadku;)

Zapraszam do współpracy trójmiejskie firmy, nie tylko związane z turystyką, które chcą się włączyć w edukacyjny program, dedykowany mieszkańcom Gdańska, Sopotu i Gdyni. Spacerom będzie towarzyszyła kamera, a każdy film poprzedzi logo sponsora.

Sponsorem pierwszej wędrówki, szlakiem średniowiecznych fortyfikacji Gdańska, jest Hotel Wolne Miasto.
Strona oficjalna Hotelu  Wolne Miasto

Zapraszam 24 lipca o godz. 13, pod wejście do hotelu od ul. Kołodziejskiej.

Wejście do Hotelu Wolne Miasto od ul. Tkackiej

Zachęcam do zabrania ze sobą wizytówek, bowiem wśród uczestników zwiedzania, wylosowany zostanie upominek w postaci książki „Cały Gdańsk za 20 srebrnych groszy” – XIX-wieczny przewodnik po Gdańsku autorstwa W.Zerneckego, przetłumaczony przez spółkę translatorską A.Masłowski, R. Kowald.o, a ufundowany przez sklep:

 Szafa Gdańska

Będzie nam bardzo miło wędrować razem z Państwem. Wycieczka jest darmowa i otwarta, bez zapisów, niemniej byłabym bardzo wdzięczna za jakikolwiek sygnał w komentarzu osoby zainteresowane spacerem.

Z nadzieją na spotkanie – Ewa Kowalska

Wiadomość z ostatniej chwili: 
Miło mi poinformować, że w odpowiedzi na powyższą propozycję, licencjonowana przewodniczka miejska Joanna Kruszewska (Joanna Tour) zaproponowała iBedekerowy, darmowy spacer po Głównym Mieście.
Szczegóły w sierpniu na iBedeker.pl, natomiast chętnych już dzisiaj zachęcam do zarezerwowania sobie niedzieli, 28 sierpnia.
Dziękuję Asiu:)