Strona główna iBedeker

Dzień zabytków Oksywia

Rada Dzielnicy Oksywie, Oddział Morski PTTK oraz Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków UM Gdyni zapraszają do zwiedzenia Oksywia i jego zabytków z gdyńskimi przewodnikami turystycznymi.

Zwiedzanie odbywać się będzie w kilku grupach i poprzedzone będzie bogato ilustrowaną prelekcją na temat historii i zabytków Oksywia. Będzie można zobaczyć miejsca znane i nieznane, m.in. d. Zespół Dowództwa Floty - obecnie Akademia Marynarki Wojennej i Komenda Portu Wojennego, kościół św. Michała Archanioła z zabytkowym cmentarzem, historyczną wieś Oksywie i inne. Czas trwania zwiedzania to około 2-3 godzin.

Udział w imprezie jest bezpłatny, należy tylko zapisać się telefonicznie pod nr tel. 0- 607 287 263 w dniach 9-11 października br., w godz. 9.00- 11.00.

Współpraca: Akademia Marynarki Wojennej, Dowództwo Floty, Parafia św. Michała Archanioła

Tytuł: Dzień zabytków Oksywia
Lokalizacja: Gdynia Oksywie
Data: 2012-10-13
Godzina: uzgodniona po zapisaniu się

Map powered by MapPress

Tagowane jako: , , ,

Odpowiedzi (3) »

  1. Świetna sprawa. Czy będzie może powtórka w innym terminie?

  2. Czekamy na fotoreportaż :) )

  3. Dzisiaj będzie:)

Skomentuj


Proszę zauważyć: moderacja komentarzy jest włączona, co może opóźnić jego publikację.

Czas na iBedeker

Projekt iBedeker.pl jest dedykowany turystom, organizatorom wycieczek, pilotom i przewodnikom turystycznym, ale nade wszystko miłośnikom Gdańska, Sopotu i Gdyni.
Znajdziecie tu Państwo relacje z niszowych wydarzeń kulturalnych, związanych z popularyzowaniem wiedzy o wspomnianych miastach; multimedialną reklamę przewodników turystycznych, umożliwiającą organizatorom wycieczek dokonanie właściwego wyboru; propozycje spacerów po okolicy oraz opisy ciekawych miejsc, zabytków i budowli (czasami kontrowersyjnych).
Zapraszam Ewa Kowalska :-)