Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia


NAwigacja Wydarzeń

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na bezpłatne spacery.

Ferie to idealny czas na odkrywanie różnych tajemnic i ciekawych zakamarków, a tych w Gdańsku nie brakuje.
Dlatego przygotowaliśmy ofertę skierowaną do mieszkańców regionu, jak i turystów, którzy zimowe ferie spędzać będą nad Bałtykiem. Między 19 stycznia a 24 lutego zorganizowanych zostanie aż 10 tematycznych spotkań, dedykowanych rodzinom z dziećmi. Będą rozpoczynać się godzinnym spacerem po mieście z przewodnikiem, a kończyć wizytą w jednym z gdańskich obiektów turystycznych.
Akcja „Chodźmy na spacer” jest częścią szerszej kampanii promocyjnej regionu pomorskiego zachęcającej do spędzania ferii zimowych właśnie na Pomorzu.
Szczegółowy terminarz spacerów znajduje się na stronie https://naspacer.pomorskie.travel/, na której dostępny jest także formularz rejestracyjny.

Czy zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę oznacza nazwa „Dwór Artusa”? Na czym polega niezwykłość tego miejsca? Dlaczego to tutaj gościli polscy monarchowie i spotykały się bractwa? Kto mógł odwiedzać to wyjątkowe miejsce? Przejdź się z nami, żeby poznać odpowiedzi na te pytania i zobaczyć na własne oczy wyjątkowe wnętrza jednego z najważniejszych zabytków Gdańska!

Szczegóły

Data:
23 lutego
Czas:
11:00 - 13:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Miejsce

Zbiórka w Bramie Wyżynnej (ul. Wały Jagiellońskie 2a). Trasa spaceru prowadzi do Dworu Artusa (ul. Długi Targ 43)