Strona główna iBedeker

VIII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” – zakończony

W Pałacu Młodzieży w Gdańsku odbyły się przesłuchania VIII Wojewódzkiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc".

Do udziału w przesłuchaniach konkursowych zgłosiło się pięćdziesięciu solistów oraz dwadzieścia pięć zespołów wokalnych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego. Ostatecznie udział wzięło 43 solistów oraz 25 zespołów wokalnych. Łącznie zaśpiewało ponad 270 młodych wokalistów.

Jury w składzie: Maria Seibert - przewodniczący, Joanna IlisińskaAlina Robak przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA: WOKALNO-INSTRUMENTALNA

I NAGRODA PICCOLO z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
I NAGRODA IL FLAUTO DOLCE z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA TUZINKI ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdańsku
III NAGRODA ÓSEMECZKA ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdańsku

KATEGORIA: ZESPOŁY klasy IV-VI

I NAGRODA TAWENKA z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA KAZIUKI ze Szkoły Podstawowej przy parafii św. Kazimierza w Gdańsku
II NAGRODA MAKSYMILIANKI MŁODSZE z Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku
III NAGRODA THE HOPE z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Sokrates” w Gdańsku

KATEGORIA: SOLIŚCI klasy IV-VI

I NAGRODA ITA SZWABE z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA MONIKA JAKUBEK z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA RADOSŁAW OPIŁA z ZSO w Helu
III NAGRODA MATYLDA GARISSON z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE AGNIESZKA JANKOWSKA ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE KATARZYNA KARPIŃSKA ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE KAROLINA JACKIEWICZ z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Sokrates” w Gdańsku

KATEGORIA: SOLIŚCI klasy I-III

I NAGRODA AMELIA GARRISON z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
I NAGRODA ALICJA MAZUR z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA ZOFIA SÓJKA z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA MAŁGORZATA MOCARSKA z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
III NAGRODA PAULINA MIERZEJEWSKA z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE EMILIA SERAFIN z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE NELA SZMELTER z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
WYRÓZNIENIE MARIA CHOMIN z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE KAROLINA STALIŃSKA z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Nasza Szkoła” w Gdańsku

KATEGORIA: ZESPOŁY klasy I-III

I NAGRODA WIOLINKI ze Szkoły Podstawowej nr 59 w Gdańsku
II NAGRODA GWIAZDECZKI ze Szkoły Podstawowej nr 65 w Gdańsku
II NAGRODA TAWENKA MINI z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
III NAGRODA DALEJ TYLKO MORZE z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Helu
WYRÓŻNIENIE ANGEL ze Szkoły Podstawowej nr 60 w Gdańsku

KATEGORIA: SOLIŚCI szkoły gimnazjalne

I NAGRODA KORNELIA SIERADZKA z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA MARTA ZAWADZKA z Gimnazjum nr 20 w Gdańsku
III NAGRODA ALICJA KONKOL z Gimnazjum nr 11 w Gdyni
III NAGRODA ANTONINA KNITER z III Społecznego Gimnazjum STO
WYRÓŻNIENIE DAMROKA FORMELA z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Helu
WYRÓŻNIENIE MAGDALENA BUKOWSKA z SOSW w Nowym Dworze Gdańskim

KATEGORIA: ZESPOŁY szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne

I NAGRODA KONTRAPUNKT z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA ARSO z Gimnazjum nr 4 w Gdańsk
III NAGRODA NIEBIAŃSKIE TRIO z Publicznego Katolickiego Gimnazjum św. Kazimierza w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE MAKSYMILIANKI STARSZE z Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku

KATEGORIA: SOLIŚCI szkoły ponadgimnazjalne

I NAGRODA AGNIESZKA JEŚMONTOWICZ z ZS Architektury Krajobrazu w Gdańsku
I NAGRODA WERONIKA RABEK z Pałacu Młodzieży w Gdańsku
II NAGRODA OLGA SADOWSKA z Ogólnokształcącego Liceum Programów Indywidualnych w Gdańsku
III NAGRODA DOMINIKA TABOR z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Helu
III NAGRODA DOMINIKA KWIATKOWSKA z XIX LO w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE SANDRA PEŁECHATY z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Helu
WYRÓŻNIENIE SYLWIA BORKOWSKA, MICHAŁ NOWAKOWSKI z XX LO w Gdańsku

Map powered by MapPress

Pierwszy dzień konkursu

 

 


Tagowane jako: , , , , ,

Odpowiedzi (1) »

  1. byłem - pierwszy i ostatni raz.

Skomentuj


Proszę zauważyć: moderacja komentarzy jest włączona, co może opóźnić jego publikację.

Czas na iBedeker

Projekt iBedeker.pl jest dedykowany turystom, organizatorom wycieczek, pilotom i przewodnikom turystycznym, ale nade wszystko miłośnikom Gdańska, Sopotu i Gdyni.
Znajdziecie tu Państwo relacje z niszowych wydarzeń kulturalnych, związanych z popularyzowaniem wiedzy o wspomnianych miastach; multimedialną reklamę przewodników turystycznych, umożliwiającą organizatorom wycieczek dokonanie właściwego wyboru; propozycje spacerów po okolicy oraz opisy ciekawych miejsc, zabytków i budowli (czasami kontrowersyjnych).
Zapraszam Ewa Kowalska :-)