Olivia Business Centre zaprasza na spacer z licencjonowanym przewodnikiem Arkadiuszem Zygmuntem – „Leniwie po Oliwie”. Wędrówka wpisuje się w program wydarzenia „Imieniny Oliwii”.

spacer - Leniwie po Oliwie„Imieniny Oliwii” to rodzinne świętowanie imienin patronki dzielnicy Oliwy – św. Oliwii, zainicjowane przez Olivia Business Centre. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca 2016 r. w Archikatedrze Oliwskiej i na Placu przed Katedrą we współpracy z Parafią Archikatedry w Oliwie oraz X edycją Pomorskiego Święta Produktu Tradycyjnego, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Relacja z wydarzenia

Trzy spacery „Leniwie po Oliwie” (wszystkie będą wiodły tą samą trasą), prowadzone przez Arkadiusza Zygmunta, będą się rozpoczynały 12 czerwca o godz. 15:00, 16:15 oraz 17:30 na placu przed wejściem do Katedry Oliwskiej. Cicerone zaprosi gości na Stary Rynek Oliwski, pod kościołem parafialnym Matki Bożej Królowej Korony Polskiej przy ulicy Polanki 131 opowie gdzie się podziali oliwscy cystersi, poprowadzi grupę ulicą Polanki, aby na zakończenie pokazać nowoczesne oblicze Oliwy.

Udział w wędrówkach jest bezpłatny.

Gdańsk Oiwa

 

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
Google MapsZnajdź drogę